Презентація ЄрміловЦентру в рамках ініціативи Українська Весна в Парижі
09.27-10.27
![](/media/announcements/banners/1.jpeg)
Ініціатива Українська Весна в Парижі триває!
Цього року в програмі є блок подій "Ми з Харкова", в якому взяла участь директорка ЄрміловЦентру Наталія Іванова, а також діджитал-митці Олексій та Анастасія Яловеги.
27 вересня відбулась зустріч-презентація, де Наталія розказала історію створення харківського ЄрміловЦентру, його роботу до, впродовж й після повномасштабного вторгнення, важливість підтримки митців, мистецькі резиденції та плани на майбутнє.
Олексій та Анастасія провели воркшоп та поспілкувались про нові медіа та технології в сучасному мистецтві.
Цікаві цитати про Центр, Харків та сучасне мистецтво з презентації вже на сторінках Printemps Ukrainien / Українська Весна.
Дуже дякуємо організаторам Української Весни за запрошення та проведення таких важливих заходів!
Також дякуємо модераторці цієї розмови - Надії Бернар-Ковальчук.
#événementculturel #cultureukrainienne #artcontemporain #YermilovCentre #українськавесна #printempsukrainien За підтримки / Merci à nos partenaires #usaidukraine #dofafund #ukrainianinstitute #ambassadeukraine #expositionparis
27.09 - 27.10
![](/media/announcements/banners/1.jpeg)
Ініціатива Українська Весна в Парижі триває!
Цього року в програмі є блок подій "Ми з Харкова", в якому взяла участь директорка ЄрміловЦентру Наталія Іванова, а також діджитал-митці Олексій та Анастасія Яловеги.
27 вересня відбулась зустріч-презентація, де Наталія розказала історію створення харківського ЄрміловЦентру, його роботу до, впродовж й після повномасштабного вторгнення, важливість підтримки митців, мистецькі резиденції та плани на майбутнє.
Олексій та Анастасія провели воркшоп та поспілкувались про нові медіа та технології в сучасному мистецтві.
Цікаві цитати про Центр, Харків та сучасне мистецтво з презентації вже на сторінках Printemps Ukrainien / Українська Весна.
Дуже дякуємо організаторам Української Весни за запрошення та проведення таких важливих заходів!
Також дякуємо модераторці цієї розмови - Надії Бернар-Ковальчук.
#événementculturel #cultureukrainienne #artcontemporain #YermilovCentre #українськавесна #printempsukrainien За підтримки / Merci à nos partenaires #usaidukraine #dofafund #ukrainianinstitute #ambassadeukraine #expositionparis
27.09 - 27.10
![](/media/announcements/banners/1.jpeg)
Ініціатива Українська Весна в Парижі триває!
Цього року в програмі є блок подій "Ми з Харкова", в якому взяла участь директорка ЄрміловЦентру Наталія Іванова, а також діджитал-митці Олексій та Анастасія Яловеги.
27 вересня відбулась зустріч-презентація, де Наталія розказала історію створення харківського ЄрміловЦентру, його роботу до, впродовж й після повномасштабного вторгнення, важливість підтримки митців, мистецькі резиденції та плани на майбутнє.
Олексій та Анастасія провели воркшоп та поспілкувались про нові медіа та технології в сучасному мистецтві.
Цікаві цитати про Центр, Харків та сучасне мистецтво з презентації вже на сторінках Printemps Ukrainien / Українська Весна.
Дуже дякуємо організаторам Української Весни за запрошення та проведення таких важливих заходів!
Також дякуємо модераторці цієї розмови - Надії Бернар-Ковальчук.
#événementculturel #cultureukrainienne #artcontemporain #YermilovCentre #українськавесна #printempsukrainien За підтримки / Merci à nos partenaires #usaidukraine #dofafund #ukrainianinstitute #ambassadeukraine #expositionparis
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.00.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.03.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.05.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.11.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.08.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.10.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.15_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.13.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.07.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.17.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.00.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.03.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.05.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.11.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.08.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.10.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.15_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.13.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.07.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.17.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.00.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.03.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.05.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.11.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.08.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.10.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.15_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.13.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.07.jpeg)
![](/media/announcements/photos/photo_2022-10-02_17.16.17.jpeg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події