Зустріч з Мішею Педаном
07.10-07.10
![](/media/announcements/banners/%D0%9F%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD.jpg)
Запрошуємо 10 липня о 17:00 до розмови про логіку творчості, художню освіту, амбіції та мрії, мистецькі міфи та реалії.
Спікером зустрічі, що відбудеться в ЄрміловЦентрі, стане Міша Педан. Міша Педан — представник Харківської школи фотографії, що з 1990-х років мешкає в Стокгольмі, окрім роботи над своїми арт-проектами, є викладачем в школі «Kulturama». Він поділиться своїм думками про явище Харківської школи фотографії, поглядом на різні підходи до мистецької освіти, розповість про свою викладацьку практику та її перетин з практикою творчою. Ми також заохочуємо аудиторію долучитися до активної дискусії і надамо всім можливість поставити свої питання Міші.
10.07
![](/media/announcements/banners/%D0%9F%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD.jpg)
Запрошуємо 10 липня о 17:00 до розмови про логіку творчості, художню освіту, амбіції та мрії, мистецькі міфи та реалії.
Спікером зустрічі, що відбудеться в ЄрміловЦентрі, стане Міша Педан. Міша Педан — представник Харківської школи фотографії, що з 1990-х років мешкає в Стокгольмі, окрім роботи над своїми арт-проектами, є викладачем в школі «Kulturama». Він поділиться своїм думками про явище Харківської школи фотографії, поглядом на різні підходи до мистецької освіти, розповість про свою викладацьку практику та її перетин з практикою творчою. Ми також заохочуємо аудиторію долучитися до активної дискусії і надамо всім можливість поставити свої питання Міші.
10.07
![](/media/announcements/banners/%D0%9F%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD.jpg)
Запрошуємо 10 липня о 17:00 до розмови про логіку творчості, художню освіту, амбіції та мрії, мистецькі міфи та реалії.
Спікером зустрічі, що відбудеться в ЄрміловЦентрі, стане Міша Педан. Міша Педан — представник Харківської школи фотографії, що з 1990-х років мешкає в Стокгольмі, окрім роботи над своїми арт-проектами, є викладачем в школі «Kulturama». Він поділиться своїм думками про явище Харківської школи фотографії, поглядом на різні підходи до мистецької освіти, розповість про свою викладацьку практику та її перетин з практикою творчою. Ми також заохочуємо аудиторію долучитися до активної дискусії і надамо всім можливість поставити свої питання Міші.
![](/media/announcements/photos/222058404_4249992061735281_1347297508412518063_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/220322822_4249992515068569_1723626676672406133_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219550608_4249991808401973_5059582772368969053_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219424610_4249991898401964_2088420742423188267_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/222058404_4249992061735281_1347297508412518063_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/220322822_4249992515068569_1723626676672406133_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219550608_4249991808401973_5059582772368969053_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219424610_4249991898401964_2088420742423188267_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/222058404_4249992061735281_1347297508412518063_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/220322822_4249992515068569_1723626676672406133_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219550608_4249991808401973_5059582772368969053_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/219424610_4249991898401964_2088420742423188267_n.jpg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події