Лекція Марії Ланько: Фотографування як колективна практика в Харківській школі фотографії
06.29-06.29
![](/media/announcements/banners/207353532_1481097205584212_6231338874721820625_n.jpg)
Під час аспірантури в Абердинському університеті Марія Ланько займалась вивченням Харківської школи фотографії, аналізуючи творчий доробок двох поколінь авторів через теорію партисипації. Фокус дослідження був зміщений з самих методів створення фотографій до фотографування як колективну практику в певній спільноті.
В рамках лекції 29 червня на виставці «Автор у грі» в ЄрміловЦентрі Марія поділиться тезами своєї наукової роботи.
Марія Ланько - мистецтвознавиця, кураторка, арт-критик.
Вхід вільний
29.06
![](/media/announcements/banners/207353532_1481097205584212_6231338874721820625_n.jpg)
Під час аспірантури в Абердинському університеті Марія Ланько займалась вивченням Харківської школи фотографії, аналізуючи творчий доробок двох поколінь авторів через теорію партисипації. Фокус дослідження був зміщений з самих методів створення фотографій до фотографування як колективну практику в певній спільноті.
В рамках лекції 29 червня на виставці «Автор у грі» в ЄрміловЦентрі Марія поділиться тезами своєї наукової роботи.
Марія Ланько - мистецтвознавиця, кураторка, арт-критик.
Вхід вільний
29.06
![](/media/announcements/banners/207353532_1481097205584212_6231338874721820625_n.jpg)
Під час аспірантури в Абердинському університеті Марія Ланько займалась вивченням Харківської школи фотографії, аналізуючи творчий доробок двох поколінь авторів через теорію партисипації. Фокус дослідження був зміщений з самих методів створення фотографій до фотографування як колективну практику в певній спільноті.
В рамках лекції 29 червня на виставці «Автор у грі» в ЄрміловЦентрі Марія поділиться тезами своєї наукової роботи.
Марія Ланько - мистецтвознавиця, кураторка, арт-критик.
Вхід вільний
![](/media/announcements/photos/Photo-1-10_lXVcmJD.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1_xWFwHB4.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-13_wvya5RB.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-5_Nkp29jl.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-19.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-17.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-22.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-20.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-23.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-27.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-25.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-66.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-28_Tw6hKtK.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-30.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-40.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-34.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-52.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-31.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-43.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-55.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-64.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-58.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-65.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-67.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-2-2_0Ofmnfw.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-41.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-10_lXVcmJD.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1_xWFwHB4.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-13_wvya5RB.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-5_Nkp29jl.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-19.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-17.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-22.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-20.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-23.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-27.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-25.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-66.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-28_Tw6hKtK.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-30.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-40.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-34.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-52.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-31.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-43.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-55.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-64.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-58.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-65.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-67.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-2-2_0Ofmnfw.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-41.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-10_lXVcmJD.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1_xWFwHB4.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-13_wvya5RB.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-5_Nkp29jl.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-19.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-17.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-22.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-20.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-23.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-27.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-25.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-66.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-28_Tw6hKtK.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-30.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-40.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-34.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-52.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-31.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-43.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-55.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-64.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-58.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-65.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-67.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-2-2_0Ofmnfw.jpg)
![](/media/announcements/photos/Photo-1-41.jpg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події