Як подати заявку на Премію PinchukArtCentre 2020 Харків
04.11-04.11
![](/media/announcements/banners/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%BE%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%9F%D0%B8%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%90%D1%80%D1%82%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0.png)
Вхід безкоштовний.
Запрошуємо художників на зустріч з Бйорном Гельдхофом, арт-директором PinchukArtCentre, який розкаже як заповнити заявку на Премію PinchukArtCentre 2020, порадить як найкраще описати роботи, чим послуговується відбіркова комісія, обираючи номінантів, а також про значення участі у конкурсі для розвитку художньої практики. Також в рамках події учасники зможуть задати свої питання щодо Премії та подачі своїх робіт.
Мова зустрічі: англійська.
Модератор та перекладач: Alexandra Tryanova, молодший куратор PinchukArtCentre.
Аналогічні зустрічі відбудуться у Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Ужгороді та Чернівцях. Вони проходитимуть на базі партнерських платформ Премії PinchukArtCentre 2020. Премія PinchukArtCentre – перша загальнонаціональна премія в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників віком до 35 років. Заявки приймаються на сайті prize.pinchukartcentre.org до 20 травня 2019 року. 20 номінантів отримають можливість створити нові роботи для виставки в PinchukArtCentre, яка відбудеться в 2020 році. В березні члени міжнародного журі визначать володаря головної премії розміром 250 000 гривень та двох спеціальних премій – по 60 000 гривень кожна. Крім того, переможці зможуть пройти стажування в майстернях провідних художників світу. Володаря призу громадськості в розмірі 25 000 гривень буде визначено голосуванням відвідувачів виставки номінантів Премії.
11.04
![](/media/announcements/banners/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%BE%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%9F%D0%B8%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%90%D1%80%D1%82%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0.png)
Вхід безкоштовний.
Запрошуємо художників на зустріч з Бйорном Гельдхофом, арт-директором PinchukArtCentre, який розкаже як заповнити заявку на Премію PinchukArtCentre 2020, порадить як найкраще описати роботи, чим послуговується відбіркова комісія, обираючи номінантів, а також про значення участі у конкурсі для розвитку художньої практики. Також в рамках події учасники зможуть задати свої питання щодо Премії та подачі своїх робіт.
Мова зустрічі: англійська.
Модератор та перекладач: Alexandra Tryanova, молодший куратор PinchukArtCentre.
Аналогічні зустрічі відбудуться у Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Ужгороді та Чернівцях. Вони проходитимуть на базі партнерських платформ Премії PinchukArtCentre 2020. Премія PinchukArtCentre – перша загальнонаціональна премія в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників віком до 35 років. Заявки приймаються на сайті prize.pinchukartcentre.org до 20 травня 2019 року. 20 номінантів отримають можливість створити нові роботи для виставки в PinchukArtCentre, яка відбудеться в 2020 році. В березні члени міжнародного журі визначать володаря головної премії розміром 250 000 гривень та двох спеціальних премій – по 60 000 гривень кожна. Крім того, переможці зможуть пройти стажування в майстернях провідних художників світу. Володаря призу громадськості в розмірі 25 000 гривень буде визначено голосуванням відвідувачів виставки номінантів Премії.
11.04
![](/media/announcements/banners/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%BE%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%9F%D0%B8%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%90%D1%80%D1%82%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0.png)
Вхід безкоштовний.
Запрошуємо художників на зустріч з Бйорном Гельдхофом, арт-директором PinchukArtCentre, який розкаже як заповнити заявку на Премію PinchukArtCentre 2020, порадить як найкраще описати роботи, чим послуговується відбіркова комісія, обираючи номінантів, а також про значення участі у конкурсі для розвитку художньої практики. Також в рамках події учасники зможуть задати свої питання щодо Премії та подачі своїх робіт.
Мова зустрічі: англійська.
Модератор та перекладач: Alexandra Tryanova, молодший куратор PinchukArtCentre.
Аналогічні зустрічі відбудуться у Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Ужгороді та Чернівцях. Вони проходитимуть на базі партнерських платформ Премії PinchukArtCentre 2020. Премія PinchukArtCentre – перша загальнонаціональна премія в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників віком до 35 років. Заявки приймаються на сайті prize.pinchukartcentre.org до 20 травня 2019 року. 20 номінантів отримають можливість створити нові роботи для виставки в PinchukArtCentre, яка відбудеться в 2020 році. В березні члени міжнародного журі визначать володаря головної премії розміром 250 000 гривень та двох спеціальних премій – по 60 000 гривень кожна. Крім того, переможці зможуть пройти стажування в майстернях провідних художників світу. Володаря призу громадськості в розмірі 25 000 гривень буде визначено голосуванням відвідувачів виставки номінантів Премії.
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події