Олег Калашнік «ENFANT TERRIBLE»
02.22-02.24
![](/media/announcements/banners/Enfant-terrible_fb_blue.jpg)
22 лютого о 18:00 відкриється виставка Олега Калашніка «ENFANT TERRIBLE».
Нескінченні ряди солдатиків сховають за собою стіни центру. Бетонний простір перетвориться на полишений іграшковий майданчик — портал у дитячі шкільні роки митця.
Іграшка — не те, чим здається. Вона наділяє свого володаря силою, подібної до якої світ не знає. І хоча з часом цей артефакт дитинства зникає під завалами «дорослих речей», насправді він ніколи не втрачає своєї сили. У різних подобах він проявляє себе, то ностальгічною згадкою, то несвідомим відтворенням досвіду. «Гра ніколи не закінчується, тому що протягом життя ти повертаєшся до пережитого у дитинстві. Відбуваються події, які відносять тебе до спогадів тих часів», каже директорка «ЄрміловЦентру» Наталія Іванова про концепцію виставки.
Олег Калашнік звертається до знакової іграшки свого дитинства — солдатика. Він — митець, чия творчість живиться силою ранніх та юнацьких спогадів. Свою художню увагу він фокусує на індивідуальному дитячому міфі.
«Коли я був малим, сусід навпроти будував дім. Я брав в нього биту цеглу і виточував з неї мініатюрні цеглинки — хотів звести маленький будиночок для солдатиків. Уявляєш? Побита цегла, у якої ти обтесуєш грані, і робиш ще меншу цеглу…».
Солдатик Олега Калашніка перетворюється на колись заховану дитячу скриньку, де крізь часи збереглися дивні «скарби». Він як цегла, з якої хлопчик зводить світ фантазії, а дорослий будує міф власного дитинства і шукає сенси своєї гри.
Текст: Марія Варлигіна.
Виставка за участі Геогрія Печерського та Михайла Кашкарова.
Менеджерки проєкту: Лілія Палочкіна, Маргарита Рубаненко.
Виставка триватиме до 20 березня за графіком: Вт - Нд 12:00 - 20:00.
Вхід вільний з дотриманням карантинних норм.
22.02 - 24.02
![](/media/announcements/banners/Enfant-terrible_fb_blue.jpg)
22 лютого о 18:00 відкриється виставка Олега Калашніка «ENFANT TERRIBLE».
Нескінченні ряди солдатиків сховають за собою стіни центру. Бетонний простір перетвориться на полишений іграшковий майданчик — портал у дитячі шкільні роки митця.
Іграшка — не те, чим здається. Вона наділяє свого володаря силою, подібної до якої світ не знає. І хоча з часом цей артефакт дитинства зникає під завалами «дорослих речей», насправді він ніколи не втрачає своєї сили. У різних подобах він проявляє себе, то ностальгічною згадкою, то несвідомим відтворенням досвіду. «Гра ніколи не закінчується, тому що протягом життя ти повертаєшся до пережитого у дитинстві. Відбуваються події, які відносять тебе до спогадів тих часів», каже директорка «ЄрміловЦентру» Наталія Іванова про концепцію виставки.
Олег Калашнік звертається до знакової іграшки свого дитинства — солдатика. Він — митець, чия творчість живиться силою ранніх та юнацьких спогадів. Свою художню увагу він фокусує на індивідуальному дитячому міфі.
«Коли я був малим, сусід навпроти будував дім. Я брав в нього биту цеглу і виточував з неї мініатюрні цеглинки — хотів звести маленький будиночок для солдатиків. Уявляєш? Побита цегла, у якої ти обтесуєш грані, і робиш ще меншу цеглу…».
Солдатик Олега Калашніка перетворюється на колись заховану дитячу скриньку, де крізь часи збереглися дивні «скарби». Він як цегла, з якої хлопчик зводить світ фантазії, а дорослий будує міф власного дитинства і шукає сенси своєї гри.
Текст: Марія Варлигіна.
Виставка за участі Геогрія Печерського та Михайла Кашкарова.
Менеджерки проєкту: Лілія Палочкіна, Маргарита Рубаненко.
Виставка триватиме до 20 березня за графіком: Вт - Нд 12:00 - 20:00.
Вхід вільний з дотриманням карантинних норм.
22.02 - 24.02
![](/media/announcements/banners/Enfant-terrible_fb_blue.jpg)
22 лютого о 18:00 відкриється виставка Олега Калашніка «ENFANT TERRIBLE».
Нескінченні ряди солдатиків сховають за собою стіни центру. Бетонний простір перетвориться на полишений іграшковий майданчик — портал у дитячі шкільні роки митця.
Іграшка — не те, чим здається. Вона наділяє свого володаря силою, подібної до якої світ не знає. І хоча з часом цей артефакт дитинства зникає під завалами «дорослих речей», насправді він ніколи не втрачає своєї сили. У різних подобах він проявляє себе, то ностальгічною згадкою, то несвідомим відтворенням досвіду. «Гра ніколи не закінчується, тому що протягом життя ти повертаєшся до пережитого у дитинстві. Відбуваються події, які відносять тебе до спогадів тих часів», каже директорка «ЄрміловЦентру» Наталія Іванова про концепцію виставки.
Олег Калашнік звертається до знакової іграшки свого дитинства — солдатика. Він — митець, чия творчість живиться силою ранніх та юнацьких спогадів. Свою художню увагу він фокусує на індивідуальному дитячому міфі.
«Коли я був малим, сусід навпроти будував дім. Я брав в нього биту цеглу і виточував з неї мініатюрні цеглинки — хотів звести маленький будиночок для солдатиків. Уявляєш? Побита цегла, у якої ти обтесуєш грані, і робиш ще меншу цеглу…».
Солдатик Олега Калашніка перетворюється на колись заховану дитячу скриньку, де крізь часи збереглися дивні «скарби». Він як цегла, з якої хлопчик зводить світ фантазії, а дорослий будує міф власного дитинства і шукає сенси своєї гри.
Текст: Марія Варлигіна.
Виставка за участі Геогрія Печерського та Михайла Кашкарова.
Менеджерки проєкту: Лілія Палочкіна, Маргарита Рубаненко.
Виставка триватиме до 20 березня за графіком: Вт - Нд 12:00 - 20:00.
Вхід вільний з дотриманням карантинних норм.
![](/media/announcements/photos/YAR_2538.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2528.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2541.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2544.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2591.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2602.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2610.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2620.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2637.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2621.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2624.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2616.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2462.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2507.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2543.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2463.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2561.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2464.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2574.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2649.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2669.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2672.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2538.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2528.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2541.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2544.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2591.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2602.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2610.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2620.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2637.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2621.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2624.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2616.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2462.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2507.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2543.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2463.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2561.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2464.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2574.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2649.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2669.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2672.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2538.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2528.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2541.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2544.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2591.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2602.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2610.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2620.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2637.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2621.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2624.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2616.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2462.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2507.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2543.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2463.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2561.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2464.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2574.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2649.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2669.jpg)
![](/media/announcements/photos/YAR_2672.jpg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події