Відчуття безпеки

Коли:
08.29-11.17
Категорія:

«Відчуття безпеки» — міжнародний мистецький проєкт, що включає основну однойменну виставку в ЄрміловЦентрі в Харкові, Україна, та супроводжується відкритою мережею міжінституційних заходів під назвою «Мости солідарності». Проєкт виник у відповідь на жахливу ситуацію в Харкові, який розташований на північному сході України, приблизно за 50 кілометрів від російського кордону, і щоденно зазнає бомбардування.

Ідея проєкту полягає в тому, щоб наголосити на Харкові як важливій частині глобального світу, його культурному, науковому та політичному значенні, залучити весь світ до Харкова і Харків до світу через обмін зв'язками й інформацією, виявляючи взаємозалежності та єднання.

В основі проєкту лежить той факт, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЄрміловЦентр на певний час слугував справжнім бомбосховищем для мистецької спільноти, та водночас ніколи не припиняв своєї професійної діяльності. 

Виставка «Відчуття безпеки»: На виставці в ЄрміловЦентрі експоновано роботи 31 художника і художниць   , а також мистецьких колективів з-понад 10 країн світу. Вагому частину робіт створено спеціально для проєкту. Виставка демонструє широкий спектр художніх медіа: відео, живопис, фотографію, інсталяцію, скульптуру, партисипативні практики і роботи, створені спеціально для заданого простору тощо. Виставку побудовано навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. У виставці безпека розуміється не лише як відчуття, а, перш за все, як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот і інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Виставка демонструє різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. 

 

«Мости солідарності»: Однією з основних концептуальних вісей проєкту є оприявнення ідеї взаємозалежності та взаємопов'язаності. Цю ідею реалізовано через переосмислення виставки як медіуму за допомогою експериментальних форматів, які дозволяють виводити Харків на міжнародну арену та залучати інші географічні локації до Харкова. Виставка прагне протистояти ізоляції, спричиненій війною, об'єднуючи онлайн та офлайн події в єдиний простір, — «Мости солідарності», що залучають понад 20 партнерських інституцій, як знаних установ, так і низових ініціатив (наприклад, ZKM Карлсруе,Німеччина; nGbK, Берлін; Галерея «Арсенал», Білосток, Польща;Центр ромської спільноти, Варшава; група Бульйон, Тбілісі; Музей Кобра, Амстелвен, Нідерланди та ін.). Серія заходів функціонує як мости, що сприяють двосторонній взаємодії та зв'язкам між міжнародною спільнотою і Харковом, зміцнюючи солідарність та взаємну підтримку.

 

Онлайн-платформа:  https://safety.antiwarcoalition.art/

Весь проєкт об’єднано через онлайн-платформу, яка слугує інформаційним центром та інструментом навігації. Ця платформа дозволяє відвідувачам у будь-якій з наших розрізнених локацій досліджувати весь проєкт повністю, дивитися прямі відеотрансляції з ЄрміловЦентру та трансляції з партнерських інституцій. Відвідувачі в Харкові та по всьому світу можуть отримати доступ до інформації про будь-яку подію, автора чи авторку, твір мистецтва, а також особисто взяти участь у гібридних онлайн/офлайн майстеркласах, лекціях та дискусіях. Задача онлайнплатформи — створити комунікаційну мережу, зменшуючи відстані та сприяючи зміцненню постійних зв'язків.

 

Головна ідея проєкту

Основна ідея проєкту розгортається навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. Безпека розуміється не лише як відчуття, але передусім як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот та інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Мета проєкту — продемонструвати різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. Проєкт «Відчуття безпеки» прагне створити стійкі зв'язки та механізми підтримки між Харковом та міжнародною спільнотою.

 

Зміцнюючи ці жести солідарності, проєкт переутверджує Харків як частину світової спадщини. Це місто мистецтв, науки і технологій, де працювали лауреати Нобелівської премії — фізик Лев Ландау, біолог Ілля Мечников та економіст Семен Кузнець, авангардні художники Борис Косарєв і Василь Єрмілов, лауреат премії Hasselblad Борис Михайлов, а також лауреат премії Оскар Мстислав Чернов та інші. Харків продовжує бути великим містом — від авангардної думки до передової фізики, яка має ключове значення для Великого адронного колайдера. Це саме те місце, де боротьба за демократичні цінності відбувається тут і зараз. 

 

Збір коштів на створення безбар'єрної інфраструктури у ЄрміловЦентрі — 15 000 євро!

 

Планується закупити 2 шт. універсальних сходових підйомників на гусеничному ходу, побдувати пандуси та вертикальні підйомники, переобладнання санвузлів.


«Реальність така, що людей, які мають інвалідність або певні травми, отримані внаслідок бойових дій, обстрілів тощо, побільшає. Безбар’єрність — це наша нова суспільна норма і частина державної політики, і ми прагнемо до того, щоб усі наші відвідувачі почували себе комфортно та зручно, без жодних бар’єрів. Важливо, що з початком повномасштабного вторгнення ЄрміловЦентр не тільки є осередком сучасного мистецтва і місцем проведення культурних подій, а ще й шелтером. Тому для нас так важливо зробити Центр у всіх сенсах доступним простором», — Наталія Іванова, директорка ЄрміловЦентру, Харків, Україна

 

Список художників та художниць виставки «Відчуття безпеки»:

 

Франсіс Аліс, Андреас Ангелідакіс, Олена Афанасьєва і Макс Афанасьєв, Бабі Бадалов, Сергій Братков, Стас Волязловський, Томас Гіршгорн, Юлі Голуб, Катерина Єрмолаєва, Анна Звягінцева, Тарас Каменной, Аліна Клейтман, Дмитро Коломойцев, Даніло Корреале, Юлія Костерєва і Юрій Кручак, Владислав Краснощок, Віталій Кохан, Карен Лансел та Гермен Маат, Катя Лесів, Катерина Лисовенко, Лорен Лі Маккарті, Ірина Лоскот, Павло Маков, Борис Михайлов, Рона Мюлебах, Ахмет Оґют, Марк Пожлеп, Каріна Синиця, Надіра Хусейн, *foundationСlass, _mediaklub

 

Кураторська команда виставки «Відчуття безпеки»: 

Олександр Комаров, Марина Конєва, Тетяна Кочубінська, Антоніна Стебур, Максим Тимінько 

 

Концепція проєкту

Міжнародна коаліція працівників та працівниць культури у солідарності з Україною, ЄрміловЦентр і Марина Конєва

 

Загальний менеджмент 

 

Ambasada Kultury

Анна Чистосердова

Валентина Кисельова 

 

ЄрміловЦентр

Наталія Іванова 

Єлизавета Коваль 

 

Партнер з логістики

Асортиментна кімната

Альона Каравай

Софiя Козубаш

Ася Цiсар

 

Технічна команда

 

Front Pictures

Юрій Костенко 

Фотінус

Євген Арлов

 

Комунікація 

PR Тетяна Ландесман

 

SMM

Ліза Мас

Юлія Баглик 

 

Дизайн:

Максим Тимінько

Андрій Сцебурака

 

Проєкт здійснюється за підтримки наступних фондів та інституцій:

​​Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Данський інститут культури, Фонду мистецтв Ернста фон Сіменса, Nordic Council of Ministers Office in Lithuania, Goethe Institute Ukraine & Nürnberger Haus, Посольство королівства Нідерландів в Україні, Grynyov Art Collection, Stedley Art Foundation

 

Партнери «Мостів солідарності»: 

ABA Air Berlin Alexanderplatz;  Asortymentna Kimnata; Bouillon art group;  Center for Post Conflict Studies; City of Women; Colaboradio/Freie Radios; Domie; Fundacja w Stronę Dialogu;  Galeria Arsenal Bialystok; Hearitfullness Kharkiv;  ICA-Sofia;  LICHTFEST Leipzig & Revolutionale festival;  Museum Cobra; MUSIK DER JAHRHUNDERTE & Platform- В;  National Gallery of Art, Lithuania; nGbk;  OFF - biennale;  PLACCC International Festival of Site-specific Art and Art in Public Space; Colaboradio and FR-BB; Radio ABA's Air SALON; ROZENSTRAAT – a rose is a rose is a rose; Schlosslichtspiele Light Festival Karlsruhe; THE VOID;  ZKM

 

Відчуття безпеки
Категорія:

«Відчуття безпеки» — міжнародний мистецький проєкт, що включає основну однойменну виставку в ЄрміловЦентрі в Харкові, Україна, та супроводжується відкритою мережею міжінституційних заходів під назвою «Мости солідарності». Проєкт виник у відповідь на жахливу ситуацію в Харкові, який розташований на північному сході України, приблизно за 50 кілометрів від російського кордону, і щоденно зазнає бомбардування.

Ідея проєкту полягає в тому, щоб наголосити на Харкові як важливій частині глобального світу, його культурному, науковому та політичному значенні, залучити весь світ до Харкова і Харків до світу через обмін зв'язками й інформацією, виявляючи взаємозалежності та єднання.

В основі проєкту лежить той факт, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЄрміловЦентр на певний час слугував справжнім бомбосховищем для мистецької спільноти, та водночас ніколи не припиняв своєї професійної діяльності. 

Виставка «Відчуття безпеки»: На виставці в ЄрміловЦентрі експоновано роботи 31 художника і художниць   , а також мистецьких колективів з-понад 10 країн світу. Вагому частину робіт створено спеціально для проєкту. Виставка демонструє широкий спектр художніх медіа: відео, живопис, фотографію, інсталяцію, скульптуру, партисипативні практики і роботи, створені спеціально для заданого простору тощо. Виставку побудовано навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. У виставці безпека розуміється не лише як відчуття, а, перш за все, як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот і інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Виставка демонструє різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. 

 

«Мости солідарності»: Однією з основних концептуальних вісей проєкту є оприявнення ідеї взаємозалежності та взаємопов'язаності. Цю ідею реалізовано через переосмислення виставки як медіуму за допомогою експериментальних форматів, які дозволяють виводити Харків на міжнародну арену та залучати інші географічні локації до Харкова. Виставка прагне протистояти ізоляції, спричиненій війною, об'єднуючи онлайн та офлайн події в єдиний простір, — «Мости солідарності», що залучають понад 20 партнерських інституцій, як знаних установ, так і низових ініціатив (наприклад, ZKM Карлсруе,Німеччина; nGbK, Берлін; Галерея «Арсенал», Білосток, Польща;Центр ромської спільноти, Варшава; група Бульйон, Тбілісі; Музей Кобра, Амстелвен, Нідерланди та ін.). Серія заходів функціонує як мости, що сприяють двосторонній взаємодії та зв'язкам між міжнародною спільнотою і Харковом, зміцнюючи солідарність та взаємну підтримку.

 

Онлайн-платформа:  https://safety.antiwarcoalition.art/

Весь проєкт об’єднано через онлайн-платформу, яка слугує інформаційним центром та інструментом навігації. Ця платформа дозволяє відвідувачам у будь-якій з наших розрізнених локацій досліджувати весь проєкт повністю, дивитися прямі відеотрансляції з ЄрміловЦентру та трансляції з партнерських інституцій. Відвідувачі в Харкові та по всьому світу можуть отримати доступ до інформації про будь-яку подію, автора чи авторку, твір мистецтва, а також особисто взяти участь у гібридних онлайн/офлайн майстеркласах, лекціях та дискусіях. Задача онлайнплатформи — створити комунікаційну мережу, зменшуючи відстані та сприяючи зміцненню постійних зв'язків.

 

Головна ідея проєкту

Основна ідея проєкту розгортається навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. Безпека розуміється не лише як відчуття, але передусім як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот та інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Мета проєкту — продемонструвати різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. Проєкт «Відчуття безпеки» прагне створити стійкі зв'язки та механізми підтримки між Харковом та міжнародною спільнотою.

 

Зміцнюючи ці жести солідарності, проєкт переутверджує Харків як частину світової спадщини. Це місто мистецтв, науки і технологій, де працювали лауреати Нобелівської премії — фізик Лев Ландау, біолог Ілля Мечников та економіст Семен Кузнець, авангардні художники Борис Косарєв і Василь Єрмілов, лауреат премії Hasselblad Борис Михайлов, а також лауреат премії Оскар Мстислав Чернов та інші. Харків продовжує бути великим містом — від авангардної думки до передової фізики, яка має ключове значення для Великого адронного колайдера. Це саме те місце, де боротьба за демократичні цінності відбувається тут і зараз. 

 

Збір коштів на створення безбар'єрної інфраструктури у ЄрміловЦентрі — 15 000 євро!

 

Планується закупити 2 шт. універсальних сходових підйомників на гусеничному ходу, побдувати пандуси та вертикальні підйомники, переобладнання санвузлів.


«Реальність така, що людей, які мають інвалідність або певні травми, отримані внаслідок бойових дій, обстрілів тощо, побільшає. Безбар’єрність — це наша нова суспільна норма і частина державної політики, і ми прагнемо до того, щоб усі наші відвідувачі почували себе комфортно та зручно, без жодних бар’єрів. Важливо, що з початком повномасштабного вторгнення ЄрміловЦентр не тільки є осередком сучасного мистецтва і місцем проведення культурних подій, а ще й шелтером. Тому для нас так важливо зробити Центр у всіх сенсах доступним простором», — Наталія Іванова, директорка ЄрміловЦентру, Харків, Україна

 

Список художників та художниць виставки «Відчуття безпеки»:

 

Франсіс Аліс, Андреас Ангелідакіс, Олена Афанасьєва і Макс Афанасьєв, Бабі Бадалов, Сергій Братков, Стас Волязловський, Томас Гіршгорн, Юлі Голуб, Катерина Єрмолаєва, Анна Звягінцева, Тарас Каменной, Аліна Клейтман, Дмитро Коломойцев, Даніло Корреале, Юлія Костерєва і Юрій Кручак, Владислав Краснощок, Віталій Кохан, Карен Лансел та Гермен Маат, Катя Лесів, Катерина Лисовенко, Лорен Лі Маккарті, Ірина Лоскот, Павло Маков, Борис Михайлов, Рона Мюлебах, Ахмет Оґют, Марк Пожлеп, Каріна Синиця, Надіра Хусейн, *foundationСlass, _mediaklub

 

Кураторська команда виставки «Відчуття безпеки»: 

Олександр Комаров, Марина Конєва, Тетяна Кочубінська, Антоніна Стебур, Максим Тимінько 

 

Концепція проєкту

Міжнародна коаліція працівників та працівниць культури у солідарності з Україною, ЄрміловЦентр і Марина Конєва

 

Загальний менеджмент 

 

Ambasada Kultury

Анна Чистосердова

Валентина Кисельова 

 

ЄрміловЦентр

Наталія Іванова 

Єлизавета Коваль 

 

Партнер з логістики

Асортиментна кімната

Альона Каравай

Софiя Козубаш

Ася Цiсар

 

Технічна команда

 

Front Pictures

Юрій Костенко 

Фотінус

Євген Арлов

 

Комунікація 

PR Тетяна Ландесман

 

SMM

Ліза Мас

Юлія Баглик 

 

Дизайн:

Максим Тимінько

Андрій Сцебурака

 

Проєкт здійснюється за підтримки наступних фондів та інституцій:

​​Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Данський інститут культури, Фонду мистецтв Ернста фон Сіменса, Nordic Council of Ministers Office in Lithuania, Goethe Institute Ukraine & Nürnberger Haus, Посольство королівства Нідерландів в Україні, Grynyov Art Collection, Stedley Art Foundation

 

Партнери «Мостів солідарності»: 

ABA Air Berlin Alexanderplatz;  Asortymentna Kimnata; Bouillon art group;  Center for Post Conflict Studies; City of Women; Colaboradio/Freie Radios; Domie; Fundacja w Stronę Dialogu;  Galeria Arsenal Bialystok; Hearitfullness Kharkiv;  ICA-Sofia;  LICHTFEST Leipzig & Revolutionale festival;  Museum Cobra; MUSIK DER JAHRHUNDERTE & Platform- В;  National Gallery of Art, Lithuania; nGbk;  OFF - biennale;  PLACCC International Festival of Site-specific Art and Art in Public Space; Colaboradio and FR-BB; Radio ABA's Air SALON; ROZENSTRAAT – a rose is a rose is a rose; Schlosslichtspiele Light Festival Karlsruhe; THE VOID;  ZKM

 

Відчуття безпеки
Категорія:

«Відчуття безпеки» — міжнародний мистецький проєкт, що включає основну однойменну виставку в ЄрміловЦентрі в Харкові, Україна, та супроводжується відкритою мережею міжінституційних заходів під назвою «Мости солідарності». Проєкт виник у відповідь на жахливу ситуацію в Харкові, який розташований на північному сході України, приблизно за 50 кілометрів від російського кордону, і щоденно зазнає бомбардування.

Ідея проєкту полягає в тому, щоб наголосити на Харкові як важливій частині глобального світу, його культурному, науковому та політичному значенні, залучити весь світ до Харкова і Харків до світу через обмін зв'язками й інформацією, виявляючи взаємозалежності та єднання.

В основі проєкту лежить той факт, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЄрміловЦентр на певний час слугував справжнім бомбосховищем для мистецької спільноти, та водночас ніколи не припиняв своєї професійної діяльності. 

Виставка «Відчуття безпеки»: На виставці в ЄрміловЦентрі експоновано роботи 31 художника і художниць   , а також мистецьких колективів з-понад 10 країн світу. Вагому частину робіт створено спеціально для проєкту. Виставка демонструє широкий спектр художніх медіа: відео, живопис, фотографію, інсталяцію, скульптуру, партисипативні практики і роботи, створені спеціально для заданого простору тощо. Виставку побудовано навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. У виставці безпека розуміється не лише як відчуття, а, перш за все, як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот і інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Виставка демонструє різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. 

 

«Мости солідарності»: Однією з основних концептуальних вісей проєкту є оприявнення ідеї взаємозалежності та взаємопов'язаності. Цю ідею реалізовано через переосмислення виставки як медіуму за допомогою експериментальних форматів, які дозволяють виводити Харків на міжнародну арену та залучати інші географічні локації до Харкова. Виставка прагне протистояти ізоляції, спричиненій війною, об'єднуючи онлайн та офлайн події в єдиний простір, — «Мости солідарності», що залучають понад 20 партнерських інституцій, як знаних установ, так і низових ініціатив (наприклад, ZKM Карлсруе,Німеччина; nGbK, Берлін; Галерея «Арсенал», Білосток, Польща;Центр ромської спільноти, Варшава; група Бульйон, Тбілісі; Музей Кобра, Амстелвен, Нідерланди та ін.). Серія заходів функціонує як мости, що сприяють двосторонній взаємодії та зв'язкам між міжнародною спільнотою і Харковом, зміцнюючи солідарність та взаємну підтримку.

 

Онлайн-платформа:  https://safety.antiwarcoalition.art/

Весь проєкт об’єднано через онлайн-платформу, яка слугує інформаційним центром та інструментом навігації. Ця платформа дозволяє відвідувачам у будь-якій з наших розрізнених локацій досліджувати весь проєкт повністю, дивитися прямі відеотрансляції з ЄрміловЦентру та трансляції з партнерських інституцій. Відвідувачі в Харкові та по всьому світу можуть отримати доступ до інформації про будь-яку подію, автора чи авторку, твір мистецтва, а також особисто взяти участь у гібридних онлайн/офлайн майстеркласах, лекціях та дискусіях. Задача онлайнплатформи — створити комунікаційну мережу, зменшуючи відстані та сприяючи зміцненню постійних зв'язків.

 

Головна ідея проєкту

Основна ідея проєкту розгортається навколо амбівалентності поняття безпеки, розуміння якого глибоко переозначається та переосмислюється війною. Безпека розуміється не лише як відчуття, але передусім як інфраструктура турботи, як безпечне місце для комунікації, що підтримується вразливими тілами, зусиллями людей, спільнот та інституцій. Амбівалентність безпеки проривається через ідеї посттравматичного зростання та прагнення рутинних дій як набуття безпеки. Мета проєкту — продемонструвати різні перспективи та модальності розуміння і сприйняття безпеки — від дитячих ритуалів до освітніх практик, від пошуку самостабілізації та самозаспокоєння до колективної творчої дії. Проєкт «Відчуття безпеки» прагне створити стійкі зв'язки та механізми підтримки між Харковом та міжнародною спільнотою.

 

Зміцнюючи ці жести солідарності, проєкт переутверджує Харків як частину світової спадщини. Це місто мистецтв, науки і технологій, де працювали лауреати Нобелівської премії — фізик Лев Ландау, біолог Ілля Мечников та економіст Семен Кузнець, авангардні художники Борис Косарєв і Василь Єрмілов, лауреат премії Hasselblad Борис Михайлов, а також лауреат премії Оскар Мстислав Чернов та інші. Харків продовжує бути великим містом — від авангардної думки до передової фізики, яка має ключове значення для Великого адронного колайдера. Це саме те місце, де боротьба за демократичні цінності відбувається тут і зараз. 

 

Збір коштів на створення безбар'єрної інфраструктури у ЄрміловЦентрі — 15 000 євро!

 

Планується закупити 2 шт. універсальних сходових підйомників на гусеничному ходу, побдувати пандуси та вертикальні підйомники, переобладнання санвузлів.


«Реальність така, що людей, які мають інвалідність або певні травми, отримані внаслідок бойових дій, обстрілів тощо, побільшає. Безбар’єрність — це наша нова суспільна норма і частина державної політики, і ми прагнемо до того, щоб усі наші відвідувачі почували себе комфортно та зручно, без жодних бар’єрів. Важливо, що з початком повномасштабного вторгнення ЄрміловЦентр не тільки є осередком сучасного мистецтва і місцем проведення культурних подій, а ще й шелтером. Тому для нас так важливо зробити Центр у всіх сенсах доступним простором», — Наталія Іванова, директорка ЄрміловЦентру, Харків, Україна

 

Список художників та художниць виставки «Відчуття безпеки»:

 

Франсіс Аліс, Андреас Ангелідакіс, Олена Афанасьєва і Макс Афанасьєв, Бабі Бадалов, Сергій Братков, Стас Волязловський, Томас Гіршгорн, Юлі Голуб, Катерина Єрмолаєва, Анна Звягінцева, Тарас Каменной, Аліна Клейтман, Дмитро Коломойцев, Даніло Корреале, Юлія Костерєва і Юрій Кручак, Владислав Краснощок, Віталій Кохан, Карен Лансел та Гермен Маат, Катя Лесів, Катерина Лисовенко, Лорен Лі Маккарті, Ірина Лоскот, Павло Маков, Борис Михайлов, Рона Мюлебах, Ахмет Оґют, Марк Пожлеп, Каріна Синиця, Надіра Хусейн, *foundationСlass, _mediaklub

 

Кураторська команда виставки «Відчуття безпеки»: 

Олександр Комаров, Марина Конєва, Тетяна Кочубінська, Антоніна Стебур, Максим Тимінько 

 

Концепція проєкту

Міжнародна коаліція працівників та працівниць культури у солідарності з Україною, ЄрміловЦентр і Марина Конєва

 

Загальний менеджмент 

 

Ambasada Kultury

Анна Чистосердова

Валентина Кисельова 

 

ЄрміловЦентр

Наталія Іванова 

Єлизавета Коваль 

 

Партнер з логістики

Асортиментна кімната

Альона Каравай

Софiя Козубаш

Ася Цiсар

 

Технічна команда

 

Front Pictures

Юрій Костенко 

Фотінус

Євген Арлов

 

Комунікація 

PR Тетяна Ландесман

 

SMM

Ліза Мас

Юлія Баглик 

 

Дизайн:

Максим Тимінько

Андрій Сцебурака

 

Проєкт здійснюється за підтримки наступних фондів та інституцій:

​​Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Данський інститут культури, Фонду мистецтв Ернста фон Сіменса, Nordic Council of Ministers Office in Lithuania, Goethe Institute Ukraine & Nürnberger Haus, Посольство королівства Нідерландів в Україні, Grynyov Art Collection, Stedley Art Foundation

 

Партнери «Мостів солідарності»: 

ABA Air Berlin Alexanderplatz;  Asortymentna Kimnata; Bouillon art group;  Center for Post Conflict Studies; City of Women; Colaboradio/Freie Radios; Domie; Fundacja w Stronę Dialogu;  Galeria Arsenal Bialystok; Hearitfullness Kharkiv;  ICA-Sofia;  LICHTFEST Leipzig & Revolutionale festival;  Museum Cobra; MUSIK DER JAHRHUNDERTE & Platform- В;  National Gallery of Art, Lithuania; nGbk;  OFF - biennale;  PLACCC International Festival of Site-specific Art and Art in Public Space; Colaboradio and FR-BB; Radio ABA's Air SALON; ROZENSTRAAT – a rose is a rose is a rose; Schlosslichtspiele Light Festival Karlsruhe; THE VOID;  ZKM

 

Поточні події

Поточні події

Поточні події