Особовий склад
03.09-05.15
![](/media/announcements/banners/www_tryzub.jpg)
9 березня о 18:00 у центрі сучасного мистецтва “ЄрміловЦентр” відкриється потужна колективна виставка “Особовий склад”. Промовиста назва фіксує, як військові часи змінили словник кожного українця й українки. 17 митців з Харкова поставили “пліч-о-пліч” свої роботи, аби звернутися до співвітчизників.
Війна порушила природній стан речей. Місто посічено вирвами, мешканці живуть під звуки сирен, та Харків не здається, а навпаки: те, що було понівечено вчора, сьогодні вже відбудовано. За словами архітектора експозиції Костянтина Зоркіна: "Особовий склад" зібрав митців, які зробили внесок у зміцнення душі Харкова”. Представники кількох поколінь та різних мистецьких практик транслюють силу спільноти.
Разом з роботами-реакціями, створеними у 2022 році під час резиденції “АРТ КУЗЕМИН”, до експозиції увійшли роботи-передчуття. Кураторка проєкту та директорка центру Наталія Іванова гаряче переконана — мистецтво завжди “на часі”. Як підважено у концепції: “Для українського глядача, особливо у поранених війною містах, виставкові проєкти відіграють енергетичну роль”.
До особового складу увійшли: Олексій Борисов, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Олег Калашнік, Тарас Каменной, Віталій Кохан, Владислав Краснощок, Белла Логачова, Костянтин Лізогуб, Павло Маков, Еліза Мамардашвілі, Лілія Петрова, Андрій Рачинський & Даніїл Ревковський, Олександр Рідний, Оля Федорова, Влад Юдін, Олексій Яловега.
Кураторка: Наталія Іванова.
Текст до концепції та аранжування виставки: Костянтин Зоркін.
Проєкт “АРТ КУЗЕМИН: місце для мистецтва” підтримано в результаті відбору на відкритому конкурсі (re)connection UA, пілотного проєкту, який створений Громадською організацією "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO у партнерстві з UNESCO та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.
Виставка реалізується в рамках програми «Культурна зимівля» від Іншої Освіти за підтримки MitOst e.V. і SAP.
Експозиція триватиме з 09.03.2023 по 15.05.2023.
Вт-Нд: з 12:00 до 19:00.
Вхід вільний!
09.03 - 15.05
![](/media/announcements/banners/www_tryzub.jpg)
9 березня о 18:00 у центрі сучасного мистецтва “ЄрміловЦентр” відкриється потужна колективна виставка “Особовий склад”. Промовиста назва фіксує, як військові часи змінили словник кожного українця й українки. 17 митців з Харкова поставили “пліч-о-пліч” свої роботи, аби звернутися до співвітчизників.
Війна порушила природній стан речей. Місто посічено вирвами, мешканці живуть під звуки сирен, та Харків не здається, а навпаки: те, що було понівечено вчора, сьогодні вже відбудовано. За словами архітектора експозиції Костянтина Зоркіна: "Особовий склад" зібрав митців, які зробили внесок у зміцнення душі Харкова”. Представники кількох поколінь та різних мистецьких практик транслюють силу спільноти.
Разом з роботами-реакціями, створеними у 2022 році під час резиденції “АРТ КУЗЕМИН”, до експозиції увійшли роботи-передчуття. Кураторка проєкту та директорка центру Наталія Іванова гаряче переконана — мистецтво завжди “на часі”. Як підважено у концепції: “Для українського глядача, особливо у поранених війною містах, виставкові проєкти відіграють енергетичну роль”.
До особового складу увійшли: Олексій Борисов, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Олег Калашнік, Тарас Каменной, Віталій Кохан, Владислав Краснощок, Белла Логачова, Костянтин Лізогуб, Павло Маков, Еліза Мамардашвілі, Лілія Петрова, Андрій Рачинський & Даніїл Ревковський, Олександр Рідний, Оля Федорова, Влад Юдін, Олексій Яловега.
Кураторка: Наталія Іванова.
Текст до концепції та аранжування виставки: Костянтин Зоркін.
Проєкт “АРТ КУЗЕМИН: місце для мистецтва” підтримано в результаті відбору на відкритому конкурсі (re)connection UA, пілотного проєкту, який створений Громадською організацією "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO у партнерстві з UNESCO та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.
Виставка реалізується в рамках програми «Культурна зимівля» від Іншої Освіти за підтримки MitOst e.V. і SAP.
Експозиція триватиме з 09.03.2023 по 15.05.2023.
Вт-Нд: з 12:00 до 19:00.
Вхід вільний!
09.03 - 15.05
![](/media/announcements/banners/www_tryzub.jpg)
9 березня о 18:00 у центрі сучасного мистецтва “ЄрміловЦентр” відкриється потужна колективна виставка “Особовий склад”. Промовиста назва фіксує, як військові часи змінили словник кожного українця й українки. 17 митців з Харкова поставили “пліч-о-пліч” свої роботи, аби звернутися до співвітчизників.
Війна порушила природній стан речей. Місто посічено вирвами, мешканці живуть під звуки сирен, та Харків не здається, а навпаки: те, що було понівечено вчора, сьогодні вже відбудовано. За словами архітектора експозиції Костянтина Зоркіна: "Особовий склад" зібрав митців, які зробили внесок у зміцнення душі Харкова”. Представники кількох поколінь та різних мистецьких практик транслюють силу спільноти.
Разом з роботами-реакціями, створеними у 2022 році під час резиденції “АРТ КУЗЕМИН”, до експозиції увійшли роботи-передчуття. Кураторка проєкту та директорка центру Наталія Іванова гаряче переконана — мистецтво завжди “на часі”. Як підважено у концепції: “Для українського глядача, особливо у поранених війною містах, виставкові проєкти відіграють енергетичну роль”.
До особового складу увійшли: Олексій Борисов, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Олег Калашнік, Тарас Каменной, Віталій Кохан, Владислав Краснощок, Белла Логачова, Костянтин Лізогуб, Павло Маков, Еліза Мамардашвілі, Лілія Петрова, Андрій Рачинський & Даніїл Ревковський, Олександр Рідний, Оля Федорова, Влад Юдін, Олексій Яловега.
Кураторка: Наталія Іванова.
Текст до концепції та аранжування виставки: Костянтин Зоркін.
Проєкт “АРТ КУЗЕМИН: місце для мистецтва” підтримано в результаті відбору на відкритому конкурсі (re)connection UA, пілотного проєкту, який створений Громадською організацією "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO у партнерстві з UNESCO та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.
Виставка реалізується в рамках програми «Культурна зимівля» від Іншої Освіти за підтримки MitOst e.V. і SAP.
Експозиція триватиме з 09.03.2023 по 15.05.2023.
Вт-Нд: з 12:00 до 19:00.
Вхід вільний!
![](/media/announcements/photos/331531168_610083497145036_6588873226982618310_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_1414727365999276_2017848397772829891_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331553201_1942184949451761_5430579994847013615_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331496484_929801658207234_3316602596341803961_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331542448_1195924701292948_1418477822556959979_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331516084_962985668385860_5785469411537030363_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_773640680791029_492871452353606130_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331517724_1439550653248329_5837949003321568189_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/323421399_168925712618027_407256094306053637_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331532088_732814451752108_7397533464921738387_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331571827_1231635241058658_3745375450558951114_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331535312_198894519493723_7010356075051160964_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331534034_2161106397612078_6702284851745524592_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331531168_610083497145036_6588873226982618310_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_1414727365999276_2017848397772829891_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331553201_1942184949451761_5430579994847013615_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331496484_929801658207234_3316602596341803961_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331542448_1195924701292948_1418477822556959979_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331516084_962985668385860_5785469411537030363_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_773640680791029_492871452353606130_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331517724_1439550653248329_5837949003321568189_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/323421399_168925712618027_407256094306053637_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331532088_732814451752108_7397533464921738387_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331571827_1231635241058658_3745375450558951114_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331535312_198894519493723_7010356075051160964_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331534034_2161106397612078_6702284851745524592_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331531168_610083497145036_6588873226982618310_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_1414727365999276_2017848397772829891_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331553201_1942184949451761_5430579994847013615_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331496484_929801658207234_3316602596341803961_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331542448_1195924701292948_1418477822556959979_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331516084_962985668385860_5785469411537030363_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331556332_773640680791029_492871452353606130_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331517724_1439550653248329_5837949003321568189_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/323421399_168925712618027_407256094306053637_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331532088_732814451752108_7397533464921738387_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331571827_1231635241058658_3745375450558951114_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331535312_198894519493723_7010356075051160964_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/331534034_2161106397612078_6702284851745524592_n.jpg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події