Костянтин Зоркін "ЗАХИСНИЙ ШАР"
11.10-12.05
![](/media/announcements/banners/314668909_806336433804649_1999991330863438015_n.jpg)
Проєкт «Захисний шар» є продовженням моєї творчої практики, але зміни реальності, які відбуваються зараз, змусили мене переглянути значення створених раніше образів та винайдених технік.
Художній світ, який я створював в останні роки з дерева, несподівано доповнився металом. Для мене метал завжди був агресивним матеріалом, на відміну від дерева. Робота з ним завжди супроводжується небезпекою: зварювання, опіки, іскри, вогонь, іржа, поранення — потенція травмування закладена у металі, бо він твердіший за людське тіло. У представленому проєкті травмуючий і травмований метал стає втіленням почуттів воєнного часу, постійного співвідношення захисту й беззахисності.
Я думаю, що моя творчість та цей проєкт не може бути документальним свідоцтвом трагедії у буквальному сенсі, але мистецтво рідко розповідає й описує події прямо. Мені важливо, щоб творчість фіксувала те душевне і фізичне напруження, що зараз поєднує всіх нас у боротьбі з ворогом, та підтримувала віру. Моя художня мова завжди містила у собі тему перемоги над смертю, проте лише тепер ця тема перестала бути абстрактною.
Про виставку читайте в матеріалах:
Люк - У ЄрміловЦентрі відкрилася нова виставка Костянтина Зоркіна «Захисний шар». Про що цей проєкт?
Gwara Media - Проєкт «Захисний шар» графіка Костянтина Зоркіна показали у Харкові. ФОТО
Відвідати виставку можна за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/7Mw3IQu
Проєкт підтримано Українським Культурним Фондом.
Фото: Олександр Осіпов
10.11 - 05.12
![](/media/announcements/banners/314668909_806336433804649_1999991330863438015_n.jpg)
Проєкт «Захисний шар» є продовженням моєї творчої практики, але зміни реальності, які відбуваються зараз, змусили мене переглянути значення створених раніше образів та винайдених технік.
Художній світ, який я створював в останні роки з дерева, несподівано доповнився металом. Для мене метал завжди був агресивним матеріалом, на відміну від дерева. Робота з ним завжди супроводжується небезпекою: зварювання, опіки, іскри, вогонь, іржа, поранення — потенція травмування закладена у металі, бо він твердіший за людське тіло. У представленому проєкті травмуючий і травмований метал стає втіленням почуттів воєнного часу, постійного співвідношення захисту й беззахисності.
Я думаю, що моя творчість та цей проєкт не може бути документальним свідоцтвом трагедії у буквальному сенсі, але мистецтво рідко розповідає й описує події прямо. Мені важливо, щоб творчість фіксувала те душевне і фізичне напруження, що зараз поєднує всіх нас у боротьбі з ворогом, та підтримувала віру. Моя художня мова завжди містила у собі тему перемоги над смертю, проте лише тепер ця тема перестала бути абстрактною.
Про виставку читайте в матеріалах:
Люк - У ЄрміловЦентрі відкрилася нова виставка Костянтина Зоркіна «Захисний шар». Про що цей проєкт?
Gwara Media - Проєкт «Захисний шар» графіка Костянтина Зоркіна показали у Харкові. ФОТО
Відвідати виставку можна за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/7Mw3IQu
Проєкт підтримано Українським Культурним Фондом.
Фото: Олександр Осіпов
10.11 - 05.12
![](/media/announcements/banners/314668909_806336433804649_1999991330863438015_n.jpg)
Проєкт «Захисний шар» є продовженням моєї творчої практики, але зміни реальності, які відбуваються зараз, змусили мене переглянути значення створених раніше образів та винайдених технік.
Художній світ, який я створював в останні роки з дерева, несподівано доповнився металом. Для мене метал завжди був агресивним матеріалом, на відміну від дерева. Робота з ним завжди супроводжується небезпекою: зварювання, опіки, іскри, вогонь, іржа, поранення — потенція травмування закладена у металі, бо він твердіший за людське тіло. У представленому проєкті травмуючий і травмований метал стає втіленням почуттів воєнного часу, постійного співвідношення захисту й беззахисності.
Я думаю, що моя творчість та цей проєкт не може бути документальним свідоцтвом трагедії у буквальному сенсі, але мистецтво рідко розповідає й описує події прямо. Мені важливо, щоб творчість фіксувала те душевне і фізичне напруження, що зараз поєднує всіх нас у боротьбі з ворогом, та підтримувала віру. Моя художня мова завжди містила у собі тему перемоги над смертю, проте лише тепер ця тема перестала бути абстрактною.
Про виставку читайте в матеріалах:
Люк - У ЄрміловЦентрі відкрилася нова виставка Костянтина Зоркіна «Захисний шар». Про що цей проєкт?
Gwara Media - Проєкт «Захисний шар» графіка Костянтина Зоркіна показали у Харкові. ФОТО
Відвідати виставку можна за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/7Mw3IQu
Проєкт підтримано Українським Культурним Фондом.
Фото: Олександр Осіпов
![](/media/announcements/photos/314021661_807533843684908_1992454977256638634_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313439163_807533890351570_6524021451134956287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314767604_807533857018240_6781241162100310287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314794758_807533877018238_492074715996342706_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313411047_807534517018174_6854270180114962973_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314579147_807534530351506_3888753219617766265_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314944617_807534400351519_8758087279495485577_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314738455_807534470351512_8832412373836713950_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/315105628_807534500351509_342057269934749223_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313433516_807534507018175_751959524643261104_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314021661_807533843684908_1992454977256638634_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313439163_807533890351570_6524021451134956287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314767604_807533857018240_6781241162100310287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314794758_807533877018238_492074715996342706_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313411047_807534517018174_6854270180114962973_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314579147_807534530351506_3888753219617766265_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314944617_807534400351519_8758087279495485577_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314738455_807534470351512_8832412373836713950_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/315105628_807534500351509_342057269934749223_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313433516_807534507018175_751959524643261104_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314021661_807533843684908_1992454977256638634_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313439163_807533890351570_6524021451134956287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314767604_807533857018240_6781241162100310287_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314794758_807533877018238_492074715996342706_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313411047_807534517018174_6854270180114962973_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314579147_807534530351506_3888753219617766265_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314944617_807534400351519_8758087279495485577_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/314738455_807534470351512_8832412373836713950_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/315105628_807534500351509_342057269934749223_n.jpg)
![](/media/announcements/photos/313433516_807534507018175_751959524643261104_n.jpg)
Поточні події
29.03.24 – 29.06.24
Виставкa
28.01.24 – 03.03.24
Виставкa
12.01.24 – 25.01.24
Виставкa
04.11.23 – 19.11.23
Виставкa
Поточні події
Поточні події