Лєра Полянськова: WRO on Tour #28. Тіло відео: пневма, сома, сарк

Лєра Полянськова

WRO on Tour #28. Тіло відео: пневма, сома, сарк

6\11

o 18:00

on toury [Odzyskane]

Назва цього показу з серії WRO on Tour* є посиланням до одного з романів Стівена Кінга, де  пневма — це дух, сома — тіло, сарк — плоть тіла.

Можливості та засоби репрезентації тілесності — те, з чим глядач зіткнеться у даній підбірці відеоробот. Тіло фетиш, тіло герой, тіло абстракція, тіло дискретне й не персоніфіковане. Як художники та художниці говорять про тіло, в час коли вчені та футурологи говорять про постлюдину.

Ідея та презентація — Лєра Полянськова.

*WRO on Tour — цикл відеопоказів запроваджений WRO Art Center — першою польською інституцією, що почала працювати на перетині сучасного мистецтва та мистецтва нових медіа. 

 

Лєра Полянськова — художниця, працює в області відео та саундарту. З 2009 р. учасниця арт-групи SVITER. Разом з Іваном Світличним та Максом Роботовим у 2013 р. стала засновницею експозиційного середовища Shukhliada — віртуальної платформи для незалежних
кураторських проектів. З 2015 р. — учасниця «Інституції нестабільних думок». Учасниця 57-й Венеціанській бієнале (в рамках проекту Парламент» в Українському павільйоні) та transmediale Vorspiel 2018. Живе та працює у Києві.Ответить