OPEN CALL «Practicum»: Школа культурних менеджерів

OPEN CALL

«Practicum»: Школа культурних менеджерів

42285064_483036432206304_6972509999213838336_n (1)

Якщо ви відчуваєте жагу до створення мистецьких проектів та завжди мріяли долучитись до культурних ініціатив, то саме для вас

ЄрміловЦентр відкриває open call!

До 15/10 ми будемо приймати ваші заявки для участі в «Practicum»: Школа культурних менеджерів.

Для кого наша Школа? Для бажаючих здобути безліч практичних знань та навичок у сфері менеджменту сучасного мистецтва та культури. Якщо ви мріяли отримати досвід роботи у Центрі сучасного мистецтва, познайомитись зі спеціалістами та зануритись в арт-середовище та створення проекту від ідеї до реалізації — «Practicum» безперечно для вас.

Як взяти участь:

До 15/10 заповнити форму https://goo.gl/forms/vHdf9WZMrr8ulcNZ2, де пропонуємо розкрити власні цілі, причини зацікавленості та як ви плануєте використати отримані знання в майбутньому. Вже 17/10 ми оголосимо результати.

Вартість курсу: ваш час та невпинний інтерес.

Що таке Школа культурних менеджерів?

«Practicum» — це ініціатива в напрямку створення альтернативної освіти в галузі менеджменту культурних та мистецьких проектів. Ми робимо акцент на всіх аспектах культурних проектів, які залишаються за лаштунками арт-життя, але мають ключове значення для функціонування системи мистецтва та культури: підготовка проекту, PR та реклама, діяльність арт-центру та галереї, арт-критика, фандрайзинг, організація фестивалів та міжнародних проектів.

В рамках курсу учасників очікують лекції, майстер-класи, візити до галерей та студій, участь в організації поточних проектів, можливість створити та запропонувати до реалізації власний проект.

Проект реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

Тривалість Школи культурних менеджерів: з 19 жовтня до 30 листопада.
Зайнятість: в середньому 4 години на день, 3-4 дні на тиждень.

Контакти:

yermilovcentre@gmail.com

 095 801 30 83Ответить