SWAP: UK/Ukraine Artist Residencу Programme

166-08-SWAP-Website-v2-Uk

Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале раді повідомити про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme, разом з  партнерськими інституціями в Україні: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, ЄрміловЦентр, Харьківська Муніципальна Галерея; та Великобританії: Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея.

Програма мистецьких резиденцій SWAP має на меті об’єднати художників з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Як і в перший рік діяльності, програма також покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

ДЛЯ ДРУГОГО ЕТАПУ  ПРОГРАМИ РЕЗИДЕНЦІЙ, МИ ШУКАЄМО:

а) 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі, організованої командою Ліверпульскої бієнале у вересні-жовтні 2017 року;

б) 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні  у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ).

Ви можете знайти більш детальну інформацію про  програму резиденцій  у SWAP 2017 application guidelines pdf. 

Якщо ви бажаєте взяти участь в програмі мистецьких резиденцій SWAP, будь ласка, надішліть заповнену аплікацію (англійською мовою) на swap.uk.ukraine@gmail.com   до 30 червня 2017 р.