Зустріч з Маріаном Степаком і Анною Бохенек // Польща

22 квітня о 15:00

Маріан Степак та Анна Бохенек — учасники проекту «Кордони /Лінії відрізу». Маріан представить свій перформанс «Touch» та лекцію «End and start». Анна Бохенек прочитає лекцію «Анатомія пейзажу».

Анна Бохенек
Закінчила факультет образотворчих мистецтв Університету Ніколая Коперника в Торуні, де отримала диплом у 1990 році (спеціальність «Живопис», майстерня проф. Януша Качмарського). В даний час вона професор в Технологічного університету в Бидгощі, керівник відділу візуальних мистецтв факультету цивільного будівництва, архітектури та інженерної екології. А також керує Галереєю Іновацій. Автор більш ніж 40 персональних виставок та учасник понад 100 групових виставок в Польщі і за кордоном. Бере участь в конкурсах, міжнародних симпозіумах сучасного мистецтва, конференціях, пленерах.
Протягом десятків років працює з матеріалом, втілюючи основні ідеї свого мистецтва, створила сотні робіт з декількох циклів. Такі як «Пейзажі, інтуїції», «Між горами і хмарами», «Анклав», «Природні ритми, Ритми пейзажу», «Кольори Світу» «Території часу.» Сфера інтересів художниці – пейзаж, який видно з багатьох точок зору, і відчуття часу, що існує в зображенні. За свої досягнення отримала кілька національних нагород та відзнак. У 2000 році нагороджена Срібним Хрестом за заслуги і в 2010 році медаллю Національної комісії з питань освіти.
Член Асоціації польських художників і дизайнерів. З 1992 року консультант Національного дитячого фонду в Варшаві .
Роботи Анни Бохенек знаходяться в колекціях: Центру сучасного мистецтва в Торуні, Фонду польського живопису в Леско, музея округу в Торуні, Польсько-Японського фонд ім. Miячі та приватних колекціях в Бельгії, Голландії, Росії, Німеччини, Великобританії, Франції, Канади, США та Австралії.

Мар’ян Степак
Народився 1957 в м. Короново, закінчив Школу витончених мистецтв в м. Бидгощ, навчався на факультеті образотворчих мистецтв Університету Миколи Коперника в Торуні, де отримав диплом у 1983 р. У період з 1991 — 1996 працював в Школі прикладних мистецтв в Познані (Schola Posnaniensis). Сьогодні Мар’ян Стемпак доцент Університету Миколи Коперника, кафедри образотворчих мистецтв.
У 1991 році він створив авторську галерею «над Віслою» в Торуні. За ініціативи Мар’яна організовано і проведено понад 170 виставок. Він співзасновник фонду художніх практик «І ...», який організовує арт-проекти по всій країні. З 1994 року — консультант Національного дитячого фонду у Варшаві і ведучий пленерів під відкритим небом для стипендіатів фонду. У 2007 році він заснував фестиваль перформансу «Коло часу», який з 2010 року є Міжнародним заходом і проводиться восени в Центрі сучасного мистецтва в Торуні.
Працює в жанрі живопису, графіки, перформансу, створює об’єкти та інсталяції. Автор понад сорока персональних виставок і учасник численних групових виставкових проектів в Польщі та за кордоном.

Заходи реалізуються за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консультва Республіки Польша в Україні.
Вхід на всі заходи — вільний.

SONY DSCОтветить