Сучасна українська фотографія: проблеми і виклики

Відкрита публічна дискусія.

Сучасна українська фотографія: проблеми і виклики

21 жовтня о 18.00 в ЄрміловЦентрі відбудеться публічна дискусія «Сучасна українська фотографія: проблеми і виклики».

 Дискусія передує відкриттю виставки Саші Маслова «Ветерани» у рамках всеукраїнського проекту, яка відбудеться у галереї COME IN.

 Для того, щоб показати проект у шести містах України, команда Art Management реалізувала кампанію по збору коштів на Платформі «Велика Ідея». В результаті була зібрана необхідна сума. Проект вже побачила аудиторія Львова, Одеси, Івано-Франківська. Попереду Суми і Полтава. До проекту долучився фонд культурної дипломатії UART, завдяки якому виставка відбудеться і у Маріуполі.

 Продовжуючи тему, обговорення якої нещодавно розпочалося в PinchukArtCentre, під час круглого столу в рамках фотопрограми«Архів. Фотофонд на пам'ять», ми розглянемо основні проблеми української фотографіі.

 Поговоримо про:

— необхідність освіти в області фотографії

— розвиток розуміння української фотографії на території іноземних інституцій державою і приватними арт інституціями

— можливості та актуальність створення спеціалізованої галереї фотографії, центру сучасної фотографії, музею

— сучасну фотографію в Україні та інші питання.

 Учасники дискусії:

 Саша Маслов — український фотограф, що мешкає у Нью-Йорку. Фотографує для TheNewYorkTimes, NewYorkMagazine, WallStreetJournalMagazine та інших видавництв.

 Роман П'ятковка — фотограф, дослідник фотографії. Представник харківської школи фотографії. Живе і працює в Харкові.

 Ігор Чекачков — фотограф, викладач в школі фотографії. Живе і працює в Харкові.

 Тетяна Павлова — кандидат мистецтвознавства, дослідник фотографії.

 Модератор дискусії — Ганна Мельникова (фотограф, куратор, організатор міжнародного фестивалю Mutabor).

 Інформація:

 ЄрміловЦентр - перший Центр сучасного мистецтва в Харкові. Місія Центру сучасного мистецтва полягає в популяризація сучасного мистецтва, створення простору і можливостей для комунікації та взаємодії художників, критиків, кураторів, дослідників. Надання можливостей для отримання нового досвіду та нових знань. Підтримка інновацій, розвиток вітчизняного арт-середовища та міжнародної співпраці, формування розуміння сучасного мистецтва як необхідної умови зростання якості життя та розвитку громадянського суспільства.

 COME IN — незалежна галерея сучасного мистецтва, відкритий простір для спілкування і творчості. Робота галереї націлена на просування різних форм мистецтва, що забезпечують форум для сучасного діалогу.

 Art Management - агентство культурного менеджменту, яке спеціалізується на створенні і управлінні проектами в сфері сучасного мистецтва і творчих індустрій.

 Фонд культурної дипломатії UART - некомерційна благодійна організація, метою якої є популяризація України та української культури за кордоном та ознайомлення українців з досягненнями світового мистецтва.

discuss_сайтОтветить