Extramuros

2 – 14 квітня. Вхід вільний

Цього року Французька весна у Харкові відкривається 1 квітня у ЄрміловЦентрі ВИСТАВКОЮ ФОТОГРАФІЙ ЖЮЛЬЄНА МАЛЛАНА ( Seth) — французького стріт-арт художника.

«EXTRAMUROS» — це добірка фотографій робіт Seth з усього світу.

А що як всі ці малюнки, все це співробітництво є лише тільки привід, щоб відкривати нове, зустрічатиcя, обмінюватись. За майже десять років подорож стала для мене другою батьківщиною. Я не знайшов нічого кращого, щоб оцінити місто, вулицю, людей ніж намалювати їх. Я не говорю про нарис, що зображує екзотизм цих кварталів на краю світу, я говорю про малюнки на будівлях, банку акрилової фарби, валик, аерозольний балон, просто про цеглу, цемент і бетон. Я розповідаю про те, як я залишаюсь на день, на тиждень в одному кварталі, але не в мальовничому куточку, а у передмісті без будь-якої привабливості, в околичних кварталах, місцях, куди мистецтво, малюнок не потрапляють звіку.
Такі місця надихають мене, вони мені нагадують людей, яких я зустрічаю, а потім створюю з них персонажі та ситуації, що розповідають вже їх власні історії.

Жюльєн Сет Маллан

Художник-мураліст Жюльєн Маллан, відомий під ім’ям Seth, представить добірку фотографій, яка ілюструє навколосвітню подорож митця назустріч знаковим муралістам з усього світу. Фотографії, вибрані з його останньої книги «Extramuros», переносять у різні куточки світу, часто покинуті, де Жюльєн створював свої малюнки – Китай, Індонезія, Ізраїль, Палестина, Мексика… Seth переймається ідеєю опору і передає її через сучасні види мистецтва – муралізм, стріт-арт та інші види вуличного мистецтва.
«Globe painter» – назва ще одного проекту, в якому Жюльєн керується пошуком нових знайомств, нових історій, які розповідають вуличні митці з усього світу про своє буденне життя, надії та страждання… Ці подорожі та спільні мистецькі акції є основою сюжетів для серії документальних програм «Нові дослідники» на телеканалі «Canal +», де одним з ведучих є Жюльєн Маллан.

Саме зйомки нового фільму про українських стріт-митців вперше привели Жюльєна до України у липні 2012 року. Від Севастополя до Львова, проїздом через Київ, Seth відкриває глядачам неочікувану силу та розмаїття українського стріт-арту. Фільм «Вуличні ікони» буде показано в рамках виставки «Extramuros».
Під час свого перебування в Харковіі Жюльєн Маллан та стріт-арт художники групи Ку2 разом створять новий малюнок на одному з домів Харкова.

Жюльєн Сет Маллан
Автор, ілюстратор
Народився 24 жовтня 1972 р.
www.globepainter.com
www.flickr.com
facebook : julien seth malland

ЕрмиловЦентр
Вт-Вс с 12:00 до 20:00
тел: +380958013083, +380577604713
e-mail: yermilovcentre@gmail.com

 EXTRAMUROSОтветить